Stypendia pomostowe

Informujemy, że 12 maja 2020 r. zostało podpisane porozumienie o współpracy pomiędzy Krajowym Ośrodkiem Wsparcia Rolnictwa a Fundacją Edukacyjną Przedsiębiorczości dotyczące realizacji XIX edycji Programu Stypendiów Pomostowych w roku szkolnym 2020/2021.

Program skierowany jest głownie do tegorocznych maturzystów pochodzących z rodzin byłych pracowników Państwowych Przedsiębiorstw Gospodarstw Rolnych Segment IA. Wszelkie informacje dotyczące Programu Stypendiów Pomostowych Fundacja Edukacyjna Przedsiębiorczosci umieściła na stronie www.stypendia-pomostowe.pl, gdzie dostępny jest także Regulamin oraz Program Stypendiów Pomostowych 2020/2021. Wszystkie osoby zainteresowane zachęcamy do zapoznania się z informacjami na w/w stronie internetowej.

Gmina z dobrą energią

dobra energia

Nie truj sąsiada!

Rzecznik Konsumentów